Хотите продать свое(ю) Главная на Waa2? Публикация объявления бесплатна!
Продать!51 Результаты Поиска
Оренда 3-кімнатної квартири по вул. Шевченка ЖК "Велика...
Львовская область - СокальОренда 2 кімнатної квартири + кухня-студія вул. Шевченка 60 ЖК...
Львовская область - ЛьвовОренда квартири ЖК Семицвіт Вул. Шевченка • 3 кім...
Львовская область - ЛьвовОренда 1 кім. + кухня студія, вул. Шевченка (Семицвіт),...
Львовская область - ЛьвовОренда 3-кім. квартири. ЖК Львівська Мрія. вул. Шевченка...
Львовская область - ЛьвовОренда просторої 3 кім. квартири у ЖК Семицвіт, по вул. Шевченка...
Львовская область - ЛьвовОренда 3-кім. квартири. ЖК Львівська Мрія. вул. Шевченка...
Район залізничний - Шевченка проспектПропозиція оренди квартири в новобудові. Житловий комплекс Семицвіт...
Львовская область - ЛьвовОренда 1-кім. квартири. вул. Шевченка-Новобудова Семицвіт-бл. Центр. (450$. ). Євро-ремонт, інд. опалення, побутова техніка, необхідні меблі, двох спальне ліжко, очистка води, плазма, кондиціонер, ванна, балкон, хороша розвинута інфраструктура. Віталій
Львовская область - СокальОренда неймовірної квартири в ЖК Семицвіт. 11 будинок. Цю квартиру, справді, робили для себе, з любов'ю. Продумували кожен куточок і всі нюанси для комфорту. Поверх 6 з 12 Площа 97м2 3 кім квартира. Додатково є простора комірка на поверсі з ремонтом. Індивідуальне опалення. Кондиціонери в кожному приміщенні. Рекуператори. Фільтри для питної води. Підігрів підлоги. Система "розумний дім" Роздільний санвузол. Квартира двохстороння. Гардеробна. Вбудована вся необхідна побутова техніка провідних виробників. Перша здача. Ближній центр міста. Будинок не при дорозі. Вікна в тихий двір. Ціна 1300$ Покази в будь який зручний для вас час
Львовская область - ЛьвовДовготривала оренда 2 кім квартира Вул. Шевченка 60 ЖК...
Львовская область - СокальОренда 1-кім. кв-ри в новобудові на Шевченка 60 (відразу ззаду Сільпо),...
Львовская область - СокальОренда квартири з сучасним ремонтом по вул. Шевченка 60, ЖК Семицвіт. Розташування: вулиця Шевченка, житловий комплекс з усіма зручностями та завершеними ремонтами Безпека: закрита територія з відеоспостереженням Стан квартири: перша оренда після власників Загальна площа: 65 кв. м. Планування та зручності: Кухня-студіо: простора та функціональна Спальня: двоспальне ліжко, диван Дитяча кімната: ліжечка (можуть бути демонтовані за потребою) Санвузол: обладнаний душовою кабіною та ванною Побутова техніка: Пральна машина Сушильна машина Посудомийна машина Варильна поверхня Духова шафа Меблі та інтер'єр: Вмонтовані шафи забезпечують багато місця для зберігання Сучасний дизайн та якісні матеріали Вартість оренди: 650 доларів США + комунальні послуги Пропозиція від агенції нерухомості. Для прямих клієнтів, без співпраці. Ця квартира - ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, стиль і безпеку. Насолоджуйтесь життям у сучасному житловому комплексі з усіма необхідними умовами для комфортного проживання.
Львовская область - СокальОренда квартири в новобудові по вул. Шевченка ЖК Семицвіт...
Львовская область - ЛьвовОренда 3 кім. Квартири, в ЖК Семицвіт, вул. Шевченка...
Львовская область - ЛьвовЖК Семицвіт Вулиця Шевченка 1 кімнатна квартира + простора вітальня...
Львовская область - СокальОренда 1 кім. квартири у ЖК Семицвіт! Вулиця Шевченка...
Львовская область - ЛьвовЗдається в оренду квартира 1-кімнатна кухня-студія + ізольована спальня....
Львовская область - СокальОренда 1-кім.кв-ри в новобудові на Шевченка 60 (відразу ззаду Сільпо),...
КвартирОренда 1-кім. квартири у новобудові по вул. Шевченка, ЖК Семицвіт...
Львів - Шевченка тараса вулицяНедавно добавленные "оренда 3 кім квартири семицвіт шевченк" Хочу что бы обьявления отправлялись на мой адрес.
Создать УведомлениеИнформация, которую мы получаем от рекламных сайтов, может отличаться. Поэтому, зайдя на сайт листинга, вы не всегда можете найти то же предложение, что видите на waa2.